OFERTA TRANSPORTOWA

Firma Logistics świadczy usługi transportowe na terenie całej Europy Zachodnie ze szczególnym ukierunkowaniem na Włochy i Austrię. Duży tabor i częstotliwość kursów gwarantują szybkie dostarczenie towaru do klienta. Wykwalifikowani spedytorzy pomogą dostosować i zaplanować transport waszych towarów. Nasz kierowca ma pieczę nad ładunkiem podczas całego transportu. Gwarantujemy terminowe i bezstresowe dostawy. W przypadku zdarzeń losowych posiadamy pełne zabezpieczenie i wszystkie wymagane polisy ubezpieczeniowe W trakcie działalności pozyskaliśmy liczne grono stałych i zadowolonych klientów, którzy docenili naszą kompetencję, szybkość, elastyczność i profesjonalizm.

Transport wykonywany jest samochodami typu:

  • plandeki płaskie o wymiarach 13,6 m dł.,2,45 m szer.,wysokość w zależności od specyfiki towaru od 2,65m do 2,8m,tonaż do 24,5 ton, 34 europalety
  • ubezpieczenie towaru polisa OCP „door to door” w wysokości 700 000 USD ( w przypadku wyższej wartości towaru, każdorazowo jesteśmy w stanie doubezpieczyć ładunek)
  • wszystkie pojazdy wyposażone są w GPS, co umożliwia nam monitorowanie pojazdów i rzetelną informacje gdzie w danej chwili znajduje się towar
  • pasy zabezpieczające po 18 szt, 500dan na każdym samochodzie oraz „stopbaary”

Przewozimy ładunki drobnicowe jak i cało-pojazdowe

Od 50 kg do 24 500 kg Posiadamy bazę transportową , gdzie dysponujemy możliwością przeładunku towaru na samochody krajowe co w przypadku ładunków drobnicowych pozwala nam dostarczać towar do kilku miejsc na terenie Polski jednocześnie. Staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów, naszymi głównymi atutami są terminowość, rzetelność i staranność.